HNTHY 6pc 350ml Двоен Ѕид Чај Стаклена Чаша Пиво Кафе рачно изработени Креативни Пијалаци Транспарентен Drinkware (Боја : А, Големина : Една големина)
Свеж

HNTHY 6pc 350ml Двоен Ѕид Чај Стаклена Чаша Пиво Кафе рачно изработени Креативни Пијалаци Транспарентен Drinkware

DEN 8074.08

Достапно е за нарачката

Разноврсна употреба : очила се идеални за служат на чај, iced чај, кафе, пиво, минерална вода, коктели, духови и многу повеќе.Удобноста : ви благодариме на двојно стакло ѕид, вие не мора да се грижите за горење или ладење вашите раце.Можете да пиете на вашиот омилен пијат веднаш по подготовката.Стил : тоа совршено ќе ја нагласи модерен ентериер на стан или куќа.Благодарение на двојно ѕидови, пијалок изгледа да се плови во стакло.Разноврсна употреба : очила се идеални за служат на чај, iced чај, кафе, пиво, минерална вода, коктели, духови и многу повеќе.Удобноста : ви благодариме на двојно стакло ѕид, вие не мора да се грижите за горење или ладење вашите раце.Можете да пиете на вашиот омилен пијат веднаш по подготовката.Стил : тоа совршено ќе ја нагласи модерен ентериер на стан или куќа.Благодарение на двојно ѕидови, пијалок изгледа да се плови во стакло.Практични – погоден за миење во машина за миење садови.Удобно и стилски алтернатива на порцелански садови, вашите гости сигурно ќе го цениме тоа.Производот содржи : 6 Парчиња Стакло cups Due на Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.