Матен Крик Одраз Авганистан Hound Dog Ласерски Гравирани Iced Чај Вода Goblet Сет (2, ITG)
Свеж

Матен Крик Одраз Авганистан Hound Dog Ласерски Гравирани Iced Чај Вода Goblet Сет (2, ITG)

DEN 840.00

Достапно е за нарачката

МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО.Ова е Ласерски Гравирани Стакло во Собата со еден Авганистански Hound Dog дизајн.Ова е одличен подарок објект за КУЧЕТО ЉУБОВНИК знаете, прекрасно доживување за себе или голема награда за кучето покажува и забава натпревари!Можете да изберете на која стакло стил сакате.Стаклото стилови се продаваат во ПАРОВИ со исклучок на Ладилници (КУЛ) и Пиво Може да Очила (BCG) кои доаѓаат како збир од 4. Ова е Ласерски Гравирани Стакло во Собата со една Чесапик Залив Retriever Куче.Ова е одличен подарок објект за КУЧЕТО ЉУБОВНИК знаете, прекрасно доживување за себе или голема награда за кучето покажува и забава натпревари!Можете да изберете на која стакло стил сакате.Стаклото стилови се продаваат во ПАРОВИ со исклучок на Ладилници (КУЛ) и Пиво Може да Очила (BCG) кои доаѓаат како збир од 4. Ако одлучите произлегоа вино стакло стил (TDW, 20 WW или 20 RW) ние etch малку шепа отпечатоци на бази без дополнителни трошоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.