Ellypse Iced Пијалаци Стакло
Свеж

Ellypse Iced Пијалаци Стакло

DEN 796.80

Достапно е за нарачката

Креативно дизајнирани со вашите потреби во предвид.Познатиот WATERFORD Бренд.Совршен подарок.Iced Пијалоци - Комплекс, Intersecting Намалувања Цвет Во Голем, Длабоко Топки Со Ellypse Шема; Создадена Од Страна На Светски Познатиот Дизајнер На Monique Lhuillier Да Совршено Се Надополнуваат Нејзиниот Dinnerware И Flatware Колекција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.