Gaier Iced Пијалаци чисто Стакло Чаши,Сет од 6,Чаши за Пиење Вода Пијалаци Tumblers (Гимнастик)
Свеж

Gaier Iced Пијалаци чисто Стакло Чаши,Сет од 6,Чаши за Пиење Вода Пијалаци Tumblers (Гимнастик)

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Материјал:Направен од Висок квалитет на стакло. >Гимнастик е 4.2" високи со 3.5" кол, Капацитет на 10 мл.Сет од 6 гимнастик очила.Одличен подарок за родендени, годишнини, свадби, прослави,и повеќе.Оваа очила идеален за секојдневна употреба, вклучувајќи мраз вода и газирани пијалаци и алкохол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.