HGGDKDG 6pc 350ml Двоен Ѕид Чај Стаклена Чаша Пиво Кафе рачно изработени Креативни Пијалаци Транспарентен Drinkware (Боја : А, Големина : Една големина)
Свеж

HGGDKDG 6pc 350ml Двоен Ѕид Чај Стаклена Чаша Пиво Кафе рачно изработени Креативни Пијалаци Транспарентен Drinkware

DEN 9023.04

Достапно е за нарачката

Разноврсна употреба : очила се идеални за служат на чај, iced чај, кафе, пиво, минерална вода, коктели, духови и многу повеќе.Удобноста : ви благодариме на двојно стакло ѕид, вие не мора да се грижите за горење или ладење вашите раце.Можете да пиете на вашиот омилен пијат веднаш по подготовката.Стил : тоа совршено ќе ја нагласи модерен ентериер на стан или куќа.Благодарение на двојно ѕидови, пијалок изгледа да се плови во стакло.Разноврсна употреба : очила се идеални за служат на чај, iced чај, кафе, пиво, минерална вода, коктели, духови и многу повеќе.Удобноста : ви благодариме на двојно стакло ѕид, вие не мора да се грижите за горење или ладење вашите раце.Можете да пиете на вашиот омилен пијат веднаш по подготовката.Стил : тоа совршено ќе ја нагласи модерен ентериер на стан или куќа.Благодарение на двојно ѕидови, пијалок изгледа да се плови во стакло.Практични – погоден за миење во машина за миење садови.Удобно и стилски алтернатива на порцелански садови, вашите гости сигурно ќе го цениме тоа.Производот содржи : 6 Парчиња Стакло cups Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.