USB В Ѕид Полначот Блок, 2Pack 20W PD 3.0 USB C Коцка Адаптер за Полнач Plug Брзо Полнење Тули Кутија за iPhone 13 12 11 Pro/Pro Max/Мини SE XR XS,iPad Про,Samsung Галакси S21 S20 S10 A12 A32 A42
Свеж

USB В Ѕид Полначот Блок, 2Pack 20W PD 3.0 USB C Коцка Адаптер за Полнач Plug Брзо Полнење Тули Кутија за iPhone

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

[Брз USB C Полнач за i Phone и Андроид Телефон] - i Phone 13 Block Конектор за Брзо Полнење за i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max/SE(2020)/11/11 Pro/11 Про Max/XR/XS/XS Max/X/8/8 Плус, Air Pods Про, Samsung Галакси S21 Ултра S20 FE/Плус Белешка 21 20 Ултра Забелешка 10+ 10 9 8 S10 E S10 S9 S8 S7 A12 A32 A42 A52 A72 A01 A10 E A20 А50 70 A21 A51 A71, Google Пиксели 6/5/4А-5 G/4/4 XL/3А/3 XL/3/2/2 XL/2, Мото G Моќ/G Игра/G Перо/G9 G8 Г-7, LG Stylo 6 5 4 V60 G8 Г-7 и сл. [ Брзо Полнење Блок за i Phone] - i Phone 13 полначот кутија поддршка PD 3.0 максимална излезна моќност, со USB-C до Ligtn-инг кабел може да брзо полнење i Phone 12 Серија и i Phone 8 подоцна модели од 0% до 50% за само 30 минути и целосно да ја наполните i Phone во 1-1.5 часа, 3 X побрзо отколку 5w iphone полнач, тоа навистина се заштедува време. [ Безбедност Уверување ] - usb c полнење блок направени од fireprood пластика, нуди подобра нула отпор, топлина дисипација, атрактивен дизајн, и долг животен век.Повеќе заштита против текот на полнењето, над струи, над греење.Полнење автоматски ќе престане кога батеријата на уредот е полн.USB c адаптер со smart IC чип во внатрешноста, може автоматски да открива и испорачува оптимално полнење тековната за поврзани уреди-обезбедување на најбрз, најефикасен полнење. [ Компактен & Преносни ] - Со тенок, компактен, преносни и лесен дизајн, оваа iphone полнач кутија зема многу малку простор додека се вклучени, да ги задржи на други места слободни за да се наплати повеќе од вашите уреди.Приклучете конектор за кабел со овој iphone 13 конектор приклучок, можете да започнете брзо полнење вашиот нов i Phone 13 дома, во канцеларија, во текот на службени патувања или на патување. [ Она што Ќе Добиете ] - 2-Pack 20 W Моќ Испорака USB В Ѕид Адаптер ( Роуз ).Пријателски Услуги на Клиентите во рок од 24 Часа и 18 месеци Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.