USB C Полначот Блок, JSAUX 20W Двојна Порта Брз Полнач, USB Тип C PD и КК 3.0 Свитлива Ѕид Полначот Мини Приклучок Адаптер за iPhone 13/13 Pro/13 Про Max/12/12 Pro/12 Про Max/11/11 Про, Samsung Галакси
Свеж

USB C Полначот Блок, JSAUX 20W Двојна Порта Брз Полнач, USB Тип C PD и КК 3.0 Свитлива Ѕид Полначот Мини Приклучок

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

⚡【20 W Двојна Порта Брзо Полнење】JSAUX USB C Полнење Блок е дизајниран со брзо полнење порти, USB-C порта и USB-порта за да ги задоволат вашите различни барања.Користат i Phone 13 полнач за да ја наполните i Phone 13 до 60% за 30 минути.Полнење i Phone 12 од 0-65% во околу 30 минути, и целосно да ја наполните во 95 минути. ????【Компатибилност Листа】Овој USB C брз полнач блок може да наплаќаат 2 уреди во исто време.USB-C Port : i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 мини; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 мини; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Макс (Треба USB-C до молња кабел); Samsung Галакси S21/S20/Забелешка 20/10 (Треба USB-C до Type-C кабел); USB-A : i Phone Серијаi Phone SE; i Phone XS / XR / X; i Phone 8 / 8 Плус; Samsung Галакси S10 / S10+ / S9 / S9+ / S8 (S8, а подоцна);Повеќе devicese ве молиме погледнете ги деталите за опис. ????【Напредни Безбедносни】Опремени со IOA технологија ( Интелигентна Излез на Вредноста), Оваа 20 W USB C Полначот Блок е способен да врши надзор вашиот телефон и батеријата.Интелигентно прилагодување на текст моќта на вашиот телефон, спречување на вашиот телефон од над chargerd и прегревање, да го зголеми животниот век на батеријата. ????【Мини Големина и Travle-Friendly】напредни иновативен 3 D редење Технологија го прави тоа е најмалата големина во споредба со општата ѕид полнач на пазарот.Компактен дизајн со количка за приклучокот, 100-240 volt на внесување на текст се идеални за патување во светот.Тоа е лесно да се носат во вашата торба. ????【Излезна Изјава】Кога само со користење на USB-C, таа го поддржува до 20 W PD брзо полнење. 2. Кога користите USB-А само, тоа го поддржува до 18 W КК брзо полнење. 3. Кога користите USB-C и USB-А во исто време, USB В Ѕид Полначот дистрибуира излезна моќност 15 W на две порти.Преку вградениот паметни моќ чип. (Забелешка : Кога две USB порти се користи во исто време, брзо полнење не е поддржан.).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.