PD 25W Брз USB C Полначот Одговара за Samsung Галакси A71 5G СМ-A716U Телефон Ѕид Тип C Полнење Кабел за Напојување Адаптер за Кабелот
Свеж

PD 25W Брз USB C Полначот Одговара за Samsung Галакси A71 5G СМ-A716U Телефон Ѕид Тип C Полнење Кабел за Напојување

DEN 933.60

Достапно е за нарачката

Супер Брзо Полнење PD : PD Моќ Испорака Технологија гарантира оптимизиран брз и безбеден полнење искуство (25 W¡30 W) за сите Samsung galaxy Галакси A71 5 G Модели.Излез : 5 V 3А, 9 V 2 A, 12 V 2 A,15 V 3А (30 W MAX) Влез : 100-240 V 50-60 Hz.Дизајниран е за преносливоста, престој обвинет каде и да одите - патување, работа, дома.Пакет : 1 X AC Полнач за батерии 1 X 6 Ft Кабелот за Напојување.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите/12 Месеци Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.