Arley Модерна Современа Надворешен Ѕид Светлина Тела Црна Геометриски Рамка 12 Seedy Стакло Оркестарот за Надворешни Куќа Тремот Патио Надвор Палубата Гаража Дворот Пр?
Свеж

Arley Модерна Современа Надворешен Ѕид Светлина Тела Црна Геометриски Рамка 12 Seedy Стакло Оркестарот за Надворешни

DEN 3119.76

Достапно е за нарачката

12" висок x 8" широк.Се протега 9" од ѕидот.Backplate е 8 1/4" висок x 5 1/2" широк x 3/4" длабоко.Тежи 7.26 lbs.Стаклото е 9" висок x 6 1/4" широк.Монтажа точка на врвот на тела е 4".Зема еден максимум 60 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).Arley модерен отворено ѕид светлина од Possini Евра Дизајн.Црн финиш.Seedy стакло.Сијалица приклучок во burnished месинг заврши. 12" висок x 8" широк.Се протега 9" од ѕидот.Backplate е 8 1/4" висок x 5 1/2" широк x 3/4" длабоко.Тежи 7.26 lbs.Стаклото е 9" висок x 6 1/4" широк.Монтажа точка на врвот на тела е 4".Зема еден максимум 60 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).Arley модерен отворено ѕид светлина од Possini Евра Дизајн.Црн финиш.Seedy стакло.Сијалица приклучок во burnished месинг заврши.Подобрување на тротоарот жалба на било отворено дизајн со овој модерен паркинг (надворешен ѕид светлина.Поедноставени геометриски рамка во црна заврши ја надополнува seedy стакло над една сијалица.На сијалицата штекер карактеристики burnished месинг заврши за што се појави од неочекувани металик боја.Создаде модерен изглед за домови надворешноста со оваа црна заврши ѕид од светлина кој seedy стакло. 12" висок x 8" широк.Се протега 9" од ѕидот.Backplate е 8 1/4" висок x 5 1/2" широк x 3/4" длабоко.Тежи 7.26 lbs.Стаклото е 9" висок x 6 1/4" широк.Монтажа точка на врвот на тела е 4".Зема еден максимум 60 вати стандард-медиум база сијалица (не се вклучени).Arley модерен отворено ѕид светлина од Possini Евра Дизајн.Црн финиш.Seedy стакло.Сијалица приклучок во burnished месинг заврши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.