50-619 Енвиро, Vistaflame, Реката Хадсон Пелети Шпоретот 400 Вати Ignitor
Свеж

50-619 Енвиро, Vistaflame, Реката Хадсон Пелети Шпоретот 400 Вати Ignitor

DEN 910.80

Достапно е за нарачката

Новиот Дел # 50-619. Стариот Дел # 20-022. Empress.Ef5. Милан.Енвиро Пелети Печки : EF5 (Evolution) (Сериски # 10221 и повисоки) Empress FS Empress FPI Милан Мини Виндзор (Сериски # 11911 и повисоки) Vistaflame Пелети Шпоретот : VF Виндзор Енвиро дел# 50-619 Заменува Енвиро дел# 20-022.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.