gohantee Пелети Шпоретот Јамка Igniter, SRV7000-647 Ignitor Компатибилен со Quadrafire Пелети Печки Мт Vernon, AE, Планината Vernon, AE Insert
Свеж

gohantee Пелети Шпоретот Јамка Igniter, SRV7000-647 Ignitor Компатибилен со Quadrafire Пелети Печки Мт Vernon,

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

[FITMENT] Igniter замена за Quadra-Оган : Mt Vernon, AE, Планината Vernon, AE Вметнете печки јамка igniter. [ЗАМЕНИ ДЕЛ БРОЈ] SRV7000-647 компатибилен со Quadrafire Пелети Печки Igniter. [SPECIAFICS] 120 V AC, 300 W, 3/4" Широк x 4 3/8" Должина x 1/4" Дијаметар. 18" Води со машки конектори. [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] На igniter кертриџ е направен од потрошни материјали и гарантирано да се обезбеди совршено се вклопуваат.Ќе бидете во можност да запалат вашиот шпорет со леснотија, без бореа со мечеви или запаливи течности. [УСЛУГА GURANTEE] Пакет вклучуваат : 1 Pc x SRV7000-647 Igniter.Ако тоа не успее на шпоретот, се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Карактеристики : Сосема Нов и Никогаш не се користат во Делови.Направени од страна на Премиум Квалитет Материјал.Издржливи Резервни Дел.Лесно да се инсталира и prefect замена за оригинални делови.Компатибилен со : Quadra-Оган Печки.Мт Vernon AEMt Vernon, AE Insert Specifications : Дел# : SRV7000-647 Watts : 300 Voltage : 120 Vdiameter : 1/4"Должина : 4"Конектор : машки connectors High Температура Жица-Fiberglass изолација (Fiberglass ткаени стакло насоки обезбедува добра изолација за користење на висока температура процес греење апликации)над заробени Оценка "А" никел жица.Топлина се Смалуваат се користи за лемење зглобовите да се спречи кршење.Пакет содржи : 1 x Pc SRV7000-647 Шпоретот Igniter.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.