Жешка Површина Ignitor PP201 За Сите-Pro Дејтонскиот Господар Реди Универзална Греалки HA1100 103068-03
Свеж

Жешка Површина Ignitor PP201 За Сите-Pro Дејтонскиот Господар Реди Универзална Греалки HA1100 103068-03

DEN 855.84

Достапно е за нарачката

Ова е 2 жица керамички молив стил керамички HSI.Овој дел е многу КРЕВКА.НЕ допирајте ја керамички ignitor.*.Се ВКЛОПУВА Брендови : Desa, Дејтонскиот договор, Господар, Реди, Ремингтон.Подолу, се поголемиот дел од моделите кои го користат PP201 ignitor : .B55 CT, B55 BTH, PK55, PK60, R50 BT, R55 BTH, R55 C, R55 CT, R60 A, R60 H,REM60 A, RM60 A, UK55, M200 T, RHD200 T, RE200 T, RH200 T, RL200 T.Подолу, се поголемиот дел од моделите кои го користат PP201 ignitor : B55 CT, B55 BTH, PK55, PK60, R50 BT, R55 BTH, R55 C, R55 CT, R60 A, R60 H,REM60 A, RM60 A, UK55, M200 T, RHD200 T, RE200 T, RH200 T, RL200 T.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.