Снабдување на Побарувачката 41-409 2979545 120V Силициум Карбид Рамен Igniter Замена За Грејни Котли Furnaces
Свеж

Снабдување на Побарувачката 41-409 2979545 120V Силициум Карбид Рамен Igniter Замена За Грејни Котли Furnaces

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Друг дел броеви вклучуваат 767 A-370, 511-330-193, 511-330-139, IGN30, IGN26, B138196 P01, DS409 KX, 1409, 1380680, 1380672, 1380654, 90436600, 90434300, 600915, 271, 201, L37-816, 20015201, LH33 ZS004, LH33 ZS003, LH33 ZS002, LH33 ZS001 A, MB457555, и L45-546. 18 измери бакар висока температура fiberglass изолирани олово жици.Време на температурата (1800°F) :

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.