Emerson 767A-378 Топла Површина Ignitor, 120V, Силициум Карбид
Свеж

Emerson 767A-378 Топла Површина Ignitor, 120V, Силициум Карбид

DEN 798.00

Достапно е за нарачката

5.125" Доведе Должина.Сигурен Палење Извор. 200 Степен Изолација.Од Името На Брендот : Emerson Термостати.Бело-Роџерс 767 A-378 Топла Површина Ignitor карактеристики 5.125" води, и на 200 Степен изолација.Оваа ignitor е сигурен извор на палење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.