ТЕНИС на МАСА Е МОЈОТ СУПЕРСИЛА - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Игра Paddles Играч Винил Decal Налепница H
Свеж

ТЕНИС на МАСА Е МОЈОТ СУПЕРСИЛА - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - Игра Paddles Играч Винил Decal Налепница H

DEN 119.76

Достапно е за нарачката

Decal во винил со Тенис на Маса Paddles/Топката и зборовите : ТЕНИС на МАСА Е МОЈОТ СУПЕРСИЛА.Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals се во една солидна боја, со никаква позадина во боја.БЕЛАТА боја изгледа најдобро за автомобил windows, продавници windows и темни површини.СИНИ и ЦРНИ бои изгледаат најдобро на светлината површини.РОЗОВА, ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА и ЦРВЕНА decals може да изгледаат добро на светло или темно површини.Секоја цел ќе биде предаден во Цврсти Фото Писмото со настава на состојба вклучени.Секоја цел е направен во нашата продавница кога ќе поставите вашата нарачка on .Ние гарантираме за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.