Posi Заклучување PM4L Puller Сет, 6 и 20-Тон Капацитет
Свеж

Posi Заклучување PM4L Puller Сет, 6 и 20-Тон Капацитет

DEN 22644.96

Достапно е за нарачката

Четири-парче рачен puller сет за екстракција на повеќето вратило-опремени делови, вклучувајќи ги и лежишта, тркала, bushings, запчаници, и pulleys.Два три-вилицата pullers и на двата-вилицата pullers да се исполнат барањата на различни апликации.Кован челик вилици за зголемување на силата преку инвестиции кастинг.Влечење капацитети од 6 до 20 тони.Доаѓа со четири совет заштитници и алатка одбор за практично складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.