Астро Пневматски Алатка 78825 25-Парче Господар На Предни Тркала Имајќи Puller Отстранување & Installer Адаптер За Полнење W/Оценка 8 Вози Болт
Свеж

Астро Пневматски Алатка 78825 25-Парче Господар На Предни Тркала Имајќи Puller Отстранување & Installer Адаптер

DEN 2992.32

Достапно е за нарачката

Вклучува тешки 7/8" одделение 8 вози болт за два пати на издржливост на индустриски стандард.Замена на тркалото на лежишта, без потреба за усогласување откако со одржување на кочење собранието и управниот зглоб во место за време на услуга.Учителката постави за широк спектар на апликации.Црна фосфат слој за повеќе издржливи завршница. 25 парче сет вклучувајќи детални употреба инструкции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.