Epson UltraChrome К3 157 -Инк-Џет-Кертриџ (Цијан) (T157220)
Свеж

Epson UltraChrome К3 157 -Инк-Џет-Кертриџ (Цијан) (T157220)

DEN 1106.40

Достапно е за нарачката

Изложба квалитет отпечатоци со Epson Ultra Chrome К3 со Живописни Магента Мастило.Печати восхит блуз, purples и црвена со напредни магента пигменти.Удобен, 9 кертриџ за поставување замени само на боја треба.Создаден за да се редефинира ликовна уметност, печатење, ова Ultra Chrome К3 Синозелена мастило кертриџ нуди чувствувате вода, нула и згаснат отпор дека професионалци побарувачката за изложба квалитет отпечатоци.EPSON Ultra Chrome К3 со Живописни Магента технологија има напредни магента пигменти за восхит црвена, блуз и purples со три-ниво Црна технологија за исклучителен тонски опсег и феноменална црно-бело печатење.Овој пакет содржи 1 синозелена мастило кертриџ кој е компатибилен со следниве печатари Epson : Epson Перо R3000 Фото Печатач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.