INK4WORK Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280XXL CLI-281XXL PGI280 XXL CLI281 XXL за PIXMA TS6120 TS8120 TS9120 TR7520 TR8520 (5-Pack)
Свеж

INK4WORK Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon PGI-280XXL CLI-281XXL PGI280 XXL CLI281 XXL за PIXMA

DEN 354.00

Достапно е за нарачката

Работи со овие Принтери : PIXMA TS6120, PIXMA TS6220, PIXMA TS8120, PIXMA TS9120, PIXMA TR7520, PIXMA TR8520. Содржина : Голема Црна x 1, Мали Црни x 1, Цијан x 1, Жолта x 1, Магента x 1. Бренд : INK4 WORK.Сите касети се произведени во ISO 9001 заверена објект.INK4 WORK нуди една Година Гаранција и 100% Квалитет Гаранција за квалитет.Прифатлива Цена, Стабилен Квалитет и Професионална Услуга за Клиентите да те направи задоволство.PIXMA TS6120. PIXMA TS6220. PIXMA TS8120. PIXMA TS9120. PIXMA TR7520. PIXMA TR8520. 1 x C280 XXL/ PGI280 XXL Голема Црна. 1 x C281 XXL/ CLI281 XXL Мала Црна. 1 x C281 XXL/ CLI281 XL Цијан. 1 x C281 XXL/ CLI281 XXL Магента. 1 x C281 XXL/ CLI281 XXL Жолта.INK4 WORK е револуција на Компатибилен Мастило Кертриџ индустрија за над 20 години.Водечки бренд во компатибилни, Мастило & тонер Касети.Еден од најдобрите онлајн трговци и денес, бидејќи ние продаваме само со висок квалитет касети по најниски цени.INK4 WORK нуди 100% висока-перформанси инкџет касети, рефил колекции, ласерски тонери, факс тонер касети за сите големи брендови.Можете да заштедите до 90% на сите inkjet/тонер касети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.