Canon Ivy CLIQ+2 Инстант Камера Печатач, паметен Телефон Печатач, на Полноќ Морнарица (4519C005)
Свеж

Canon Ivy CLIQ+2 Инстант Камера Печатач, паметен Телефон Печатач, на Полноќ Морнарица (4519C005)

DEN 1680.00

Достапно е за нарачката

Лесно да користите размена на Инстант Камера Печатач + стан да го фати, го прилагодите, и да ги испечатите вашите омилени моменти.Земете IVY CLIQ+2 со вас било каде — тоа е џеб-големина и преносни.Секој печатење е налепница!Секој 2"x3" фото има Кора & Стап лепило поддршка.Нема мастило е потребно!Користи ЦИНК (Нула Мастило) технологија, за да се создаде отпечатоци, кои се дупка со Слободни и Вода/Солза-Отпорни.Со Голем 2" Selfie Огледало + 8 LED Прстен Светлина може да се преземе совршен selfies.Голем 2" Selfie Огледало + 8 LED Прстен Светлина може да се преземе совршен selfies.Го прилагодите вашиот отпечатоци со Вграден-во Рамка & Филтри.Вграден Bluetooth за да го поврзете со компатибилни мобилни уреди со Canon Мини Печати app1. Персонализирајте го вашиот фотографии со налепници & ефекти и да се создаде забава колажи и печатење на дизајни со Колаж & Плочка за Печатење.Земете една групна фотографија, без мака со Далечински Live View + Shutter1. Печати на ЦИНК Пре-Сече во Круг Налепница Хартија со Пред-Намалување на Изгледот на Печатење во app1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.