192 Џебови Фото Албум за Fujifilm Instax Плоштадот SQ1 SQ6 SQ10 SQ20 Инстант Камера, Fujifilm Instax СП-3 Mobile Printer, крупните Слика Албуми за Fujifilm Instax Плоштадот Инстант Филм (Црна)
Свеж

192 Џебови Фото Албум за Fujifilm Instax Плоштадот SQ1 SQ6 SQ10 SQ20 Инстант Камера, Fujifilm Instax СП-3 Mobile

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

????【Компатибилен Со】- Компатибилен со фотографии направени од страна на Fujifilm Instax SQ1 / SQ6 / SQ10 / SQ20 Инстант Камера / Fujifilm Instax СП-3 Mobile Printer / КОДАК Мини Shot 2 / Мини Shot 2 Ретро Инстант Камера. [Фото Големина : 3.4 x 2.8"]. ????【Голем Капацитет - Држете 192 Џебови】- Држете 192 филмови во вкупно, овој албум содржи 48 индивидуални страници со 4 фотографии по страницата.Најдобро за свадби, ангажмани, graduations, бебе, фотографии или други arty опсесии.Одличен начин да се задржи вашите ценети колекција организирани и во одлична состојба. ????【Крајната Заштита на Вашите Омилени Фотографии】- Донесување на елегантна кожа маска, навистина удобно допир.Вода-resistent надворешноста направени од премиум СТП кожа, вода или raindrops нема да seep преку, да ги Задржи вашите фотографии киселина слободни, воздух слободни и dustproof, и чувајте фотографии заштитени и непроменети на сите времиња. ????【Високо ниво на Транспарентност Џеб-Страници за Приказ】- Флип преку страници, видете преку секој детал и уметнички дела, нема потреба да се земе филмови надвор од транспарентен џеб листови, Тоа транспарентност е до 99%, го враќа на вистинската боја на фотографијата. ????【Убава и Едноставна】- Модерен и едноставен дизајн, практичен дизајн и исклучителна изработка комбинираат практичност со модата, Убав и едноставен албум за instax плоштадот polaroid фотографија.Нашите Veicevol фото албум нуди најдобра заштита за вашите фотографии, вие не мора да се грижите за складирање на фотографии.Користење на Veicevol Фото Албум е најдобар начин за да ги зачувувате и организирате филм, да ги задржи вашите фотографии се заштитени од dinks, вдлабнатини и инциденти. 192 Џебови Фото Албум за Fujifilm Instax Плоштадот SQ1 SQ6 SQ10 SQ20 Инстант Камера, Fujifilm Instax СП-3 Mobile Printer, крупните Слика Албуми за Fujifilm Instax Плоштадот Инстант Филм.Мора да имаат за фото колектори.без разлика дали сте само за да започнете со вашата колекција или веќе се познат колекционер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.