Borya Фото Албум Додатоци Снопови Сет за Instax Мини Liplay/Instax Мини Линк/Instax Мини 11/Мини 9/Мини 8/Мини 90/Мини 25/Polaroid Snap ПИК-300/HP Sprocke/Кодак Мини 3-Инчен Филм.(Ѕвезденото Небо)
Свеж

Borya Фото Албум Додатоци Снопови Сет за Instax Мини Liplay/Instax Мини Линк/Instax Мини 11/Мини 9/Мини 8/Мини

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Мини фото албум За размена на инстант камера филм преземени од страна на Fujifilm Instax Мини 7s 8 8 9 25 26 50-тите и 70 90/ Fujifilm Instax 1 СП/ Polaroid ПИК-300 P/ Polaroid Z2300/ LG PD 233/ LG PD 239/ Име Картичка.Мини фото албум може да се одржи 64 филм вкупно 2 слики по страницата. 64 убави спомени може да биде добро заштитено во мини албум чиј изглед е многу модерен и симпатична.Може да се uesd како секојдневна слика складирање, свадба гостин книга, годишнина, денот на вљубените, ден на мајката, таткото ден, бебе туш, birthday (роденден), Божиќ ден, патување снимањето, може да биде подарок за вашите семејства и пријатели да се задржи моментален прекрасни спомени.Албум сет вклучува : 64 џебови мини албум ,биро рамки (5pcs) ,шарени ѕид оркестарот виси рамка (20pcs),шарени оркестарот налепница граници (40pcs).Боја лента (2 парчиња), богати и практични.Ризик Набавка : Borya се придржуваат до високо-квалитетни производи и услуги за таа цел.Ние нудиме 100% целосна наплата или нова замена за вас, доколку има било какви проблеми со квалитетот.(Фотографии и камера НЕ се вклучени).Големина : 64 Џебови | Боја : Ѕвезденото небо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.