Instax Polaroid Мини Филм Копче Синџир - Обичај Слика за Повикување Прстен за Fujifilm Мини 9 Фото Филм
Свеж

Instax Polaroid Мини Филм Копче Синџир - Обичај Слика за Повикување Прстен за Fujifilm Мини 9 Фото Филм

DEN 182.16

Достапно е за нарачката

Клипот затворање.ОДГОВАРА на СИТЕ INSTAX POLAROID МИНИ ФИЛМ - Оваа капсула keychain е направен специјално за да ги собере инстант филм фотографии од популарната Fujifilm Instax Мини 7, 9 и 11 Инстант Камери.Децата и тинејџерите можат да се забавуваат со преземање на слики на пријатели, настаните, домашни миленици, патувања, природата и повеќе - зачувување спомени засекогаш!.Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ KEYCHAIN - Нашите мини филм keychain фото носител е тука за да ви нуди брз и лесен начин да се прилагодите и accessorize вашиот keychain или ранец.Сите што ви треба е неколку Instax мини филм слики и можете да го трампа во и надвор лесно да се создаде забава прилагодено изгледа дека работи за вас и вашиот личен стил.БРЗО и ЛЕСНО се РАЗМЕНУВААТ СЛИКИ - Ова keychain го менува своето расположение и изгледот во прашање на секунди.Нашите трајни 3"х5" пластична рамка чува вашите фотографии на сигурно, а на екранот насекаде и да одите.Приложените клип може да се користи за да кука на вашата чанта, торба, ранец или duffle торба и карактеристики симпатична шарени малку украсни бел.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦАТА И ТИНЕЈЏЕРИТЕ - Деца и тинејџери ја сакаат Fujifilm Instax Мини Филмската Камера, па им даде некој додаток дека тие ќе сакаат да се користи со тоа.Ова се индивидуализира копче прстен е совршен роденден или одмор подарок за момчиња и девојчиња на возраст 10-14. Достапни во 7 бои : сина, црна, бела, жолта, светло зелена, виолетова и светло розова боја.РИЗИК-БЕСПЛАТНО 6 месеци ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи 100% .Ако ништо не ги исполни вашите очекувања, ние ќе го замени клучните синџир бесплатно. 6 месеци Гаранција значи дека ние ќе замена или рефундирање на секое купување во рок од шест месеци.Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате проблем со вашата нарачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.