TidTod 20 Инчи Божиќ Снежен Човек Божиќ Décor, Отворено&Затворен Дом Божиќ Декорација Рачно Изработени
Свеж

TidTod 20 Инчи Божиќ Снежен Човек Божиќ Décor, Отворено&Затворен Дом Божиќ Декорација Рачно Изработени

DEN 1196.40

Достапно е за нарачката

⛄Голема големина за внатрешна или надворешна употреба : 20*11*10 инч. ⛄Занает Божиќ Украси–Овој Божиќ снежен човек е чиста рачно изработени ќе стане фантастичен прилог на вашиот камин,ходникот и Божиќ дрво. ⛄НОВИНА ДИЗАЈНИ - Во оваа зима,со шарм насмеани,новина детали за тоа ќе донесе топло чувство, секаде каде што тие се поставени!Изгледате одлично во текот на целиот ден, па дури и повеќе атрактивни, кога паѓа ноќта. ⛄Занает Дизајн : Tid Tod Снешко е направен од цврсти метални рамки се опфатени од ратан.Можете да се види на видео за да почувствува пријатна светлина. ⛄Housewarming Подарок : го Прослават вашиот првиот Божиќ со овој занаетите Божиќ снежен човек во вашиот нов дом!Тоа е, исто така, елегантна подарок за мајка ми,двојка,колега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.