Cobblestone Аглите 2020 Божиќ Село Колекција
Свеж

Cobblestone Аглите 2020 Божиќ Село Колекција

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Целиот Божиќ Село во една кутија.Згради може да се активираат од дното со LED батеријата-управувана tealight свеќа.Одлично за стартер villiage или користете го ова за да се прошири на вас тековната villiage.Парчиња опсег на големина од 1 инч до 5 инчи висок.Светла празнична бои, големи детали во знаци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.