LoveinDIY Божиќ Зима Снег Куќа Минијатурни LED Светло До Батеријата-Управувана Село Градење на Дедо мраз Куќа Божиќ Сегашноста Дома Декорација - Стил 5
Свеж

LoveinDIY Божиќ Зима Снег Куќа Минијатурни LED Светло До Батеријата-Управувана Село Градење на Дедо мраз Куќа

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

Прекрасна Големина - 6-8cm Високи куќа е убав украс, традиционалните рачно насликани заврши фигурини.Дома Декорација & Совршен Подарок - Убава декорација за вашиот дом на Божиќ ден, и совршен подарок избор за вашите најблиски.Квалитетни Материјали - Висок квалитет смола материјал,јасна и убава се дизајнираат, креираат сезонски празнично.LED Светло - Батерија управувана LED мини куќа може да светне вашиот Божиќ декорација со топло бела led светла.убава Дизајн - сцена Божиќ снег пејзаж куќа село зграда на сет.Екранот под елката, или tabletop централен, камин mantel, прозорец sill, книга полица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.