Одделот 56 Снег Село ноќта на Вештерките Пазете се од Hitchhikers Figurine
Свеж

Одделот 56 Снег Село ноќта на Вештерките Пазете се од Hitchhikers Figurine

DEN 1860.00

Достапно е за нарачката

Дизајниран и произведен од страна на уметници на Одделот 56. Страна направена и рачно насликани смола додатоци.Материјали : Цинк легура, Polyresin, Камен во Прав.Мерења на Производот : 3.74 инчи Висина x 2.17 инчи Ширина x 6.06 инчи Должина.Функционални Карактеристики Декоративни Употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.