Newmind Исклучителна Божиќ Куќи Украси Фигурини Село Колекционерски Колекција Европски Стил Занаети светне за Отворен и Затворен Деца Присутни - Божиќ Дрво
Свеж

Newmind Исклучителна Божиќ Куќи Украси Фигурини Село Колекционерски Колекција Европски Стил Занаети светне за

DEN 1055.76

Достапно е за нарачката

* Тоа може да биде најдобар Новогодишни претстави за деца. * Широк користи за шопинг центар windows, производ шалтери, семејни дружења, канцеларии, и за снимање и уредување, итн. * Имате прекрасен Божиќ за вас со Божиќ блескав музичка куќа. * Исклучителна украси ве придружува преку најтопол Божиќ. * Осветлување го прави Божиќ одмор повеќе топло и поспана, со што на куќата потопол и повеќе од три-димензионални.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.