H&R 52728 Спорт Пролет
Свеж

H&R 52728 Спорт Пролет

DEN 6542.64

Достапно е за нарачката

Спорт Пролет.Пред намалувањето : 1.4 инч.Задните намалување : 1.3 инч.Врвен возење квалитет. 100% произведено во Германија.Секоја пролет произведени од страна на H&R доаѓа од H&R ISO 9001 заверена инженерство и производна хала во Германија.Сите H&R извори се произведени од специјален 54 Si Cr6 пролет челик, кој има сила оценет во 290,000 фунти на квадратен инч, што резултира во незаменлива затегнувачка цврстина и еластичност.H&R Спорт Извори понуда за ракување карактеристики и поагресивен изглед, што сте биле во потрага за, без груби возење карактеристики на помалку напредните пролет системи.H&R Спорт Извори функција повеќе контрола и се конструирани за на улица, што ги прави да се чувствуваат удобно и забавно да се вози.H&R Спорт Извори се направена од специјален 54 Si Cr6 пролет челик за да се обезбеди квалитет и перформанси.Карактеристики : Долниот 1.5-2.0 инчи во просек.Врвен возење квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

H&R Извори 28687-1
Свеж
H&R Извори 28687-1
Достапно е за нарачката
DEN 6542.64
Оценка на купувачите: