Јенки Свеќа Бела Spruce & Грејпфрут Потпис Големи Гимнастик Свеќа 20 мл
Свеж

Јенки Свеќа Бела Spruce & Грејпфрут Потпис Големи Гимнастик Свеќа 20 мл

DEN 707.76

Достапно е за нарачката

Бела Spruce & Грејпфрут : Освежувачки и темпераментен — сочни грејпфрут и жива spruce поткрепена и со ванила крем и топол мошус.Бранеа-калај капак служи како свеќа увеселителен парк.Повеќе памук, фитили, премија од соја-восок се вклопуваат обезбеди чиста изгори.Рака илустрирани етикети и живописни восок бои.Достапни во Потпис Колекција на мириси и во одберете Јенки Свеќа испробаните и вистински омилени.Големина На : Големи Гимнастик | Стил : Бела Spruce & Грејпфрут.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.