Voluspa Prosecco Bellini 2 Фитил Метал Калај Свеќа, 11 Унци
Свеж

Voluspa Prosecco Bellini 2 Фитил Метал Калај Свеќа, 11 Унци

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

12 МЛ.VERMEIL ОВАЛНА КАЛАЈ ИМА 2-ФИТИЛ КОНФИГУРАЦИЈА, ЗАВРШИ СО ДЕКОРАТИВНИ КАПАКОТ ДА СЕ ЗАДРЖИ СВЕЌА ПРАШИНА КОГА НЕ Е ВО УПОТРЕБА.ОВАА ЕЛЕГАНТНА САД ДОБИВА ВТОР ЖИВОТ КОГА СЕ КОРИСТИ ЗА ЦВЕЌЕ ИЛИ СИТНИТЕ КОГА СВЕЌА Е ИСЧЕЗНА.НАПРАВЕНИ БЕЗ PHTHALATES.НЕ PARABENS.БЕЗ СУЛФАТИ.Дел од Voluspa е потпис за собирање, Maison Блан redefines луксузни свеќа, цртање инспирација од современи форми и поп бои.Секоја свеќа карактеристики на комерцијален кокос восок се вклопуваат и памук фитил за чистење, дури и изгори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.