SweatyRocks Жени е 2 Парче Сет Оглавник Сечење на Врвот и Шорцеви Сет
Свеж

SweatyRocks Жени е 2 Парче Сет Оглавник Сечење на Врвот и Шорцеви Сет

DEN 119.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Без Ракави Backless Сечење На Врвот Шорцеви Две Парчиња.Се продава како сет вклучувајќи ги и исечете врвот и на кратко.Одлично за lounging или спорт како јога, водење на errands и многу други вежби.Без ракави,висок врат, оглавник, ремени, вратоврска боја сечење на врвот, еластичен појас делфин кратко.Ве молиме погледнете го големина мерења во опис на производот пред да нарачате.Големина на Табелата (инчи) XS : Биста : 29.5, Врвот Должина : 15.0, Кратка Должина : 8.30, Половината : 24.4, Хип : 40.6 S : Биста : 31.1, Врвот Должина : 15.4, Кратка Должина : 8.70, Половината : 26.0, Хип : 42.1 M : Биста : 32.7, Врвот Должина : 15.7, Кратка Должина : 9.10, Половината : 27.6, Хип : 43.7 L : Биста : 34.3, Врвот Должина : 16.1, Кратка Должина : 9.40, Половината : 29.1, Хип : 45.3 XL : Биста : 35.8, Врвот Должина : 16.5, Кратка Должина : 9.80, Половината : 30.7, Хип : 46.9 XXL : Биста : 37.4, Врвот Должина : 16.9, Кратка Должина : 10.2, Половината : 32.3, Хип : 48.4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.