Жените Секси Едно Парче Облека Clubwear Оглавник Вратот Отворена Биста Долг Ракав Сечење На Врвот Слаби Legging Панталони Сет
Свеж

Жените Секси Едно Парче Облека Clubwear Оглавник Вратот Отворена Биста Долг Ракав Сечење На Врвот Слаби Legging

DEN 460.56

Достапно е за нарачката

71%-80% Полиестер 10% Spandex.Се повлече На затворање.Материјал : Полиестер & Spandex,ткаенина е многу мек и еластичен да се носат,лесни,дише,да НЕ се види преку.Функција : Секси екипажот вратот и,пред се отсечени,долги ракави,долги панталони,hight половината,шупливи надвор покажете ја вашата совршена фигура и да се направи што повеќе секси и шармантна.Дизајн : Овој долг ракав bodycon jumpsuit функција отсечени дизајн на предната страна,шупливи надвор дизајн ќе направат да изгледа повеќе шармантен.Појавување на патики може да направи да изгледаат повеќе енергија.Повод : Жените jumpsuits е погоден за Спорт,Јога,Џогирање,Clubwear,Партија,Ноќта,Секојдневно Носење,одлична за Лето ,Есен и Пролет.Напомена : ве Молиме погледнете го Големина Детали во следните Опис на Производот Потоа избра ќе точна големина.Жените Секси Оглавник Вратот Блузи Шупливи Надвор Панталони Постави Долго Romper Beachwear Едно Парче Bodycon Jumpsuit Romper Clubwear Тимови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.