RG59 Кабел Клип, Црна и бела (100 Парчиња по Торба)
Свеж

RG59 Кабел Клип, Црна и бела (100 Парчиња по Торба)

DEN 525.60

Достапно е за нарачката

Гаранција : Живот. 1000 парчиња.За да ги организирате вашите кабли во еден единствен област.Доаѓа со ноктите да се качи на различни површини.Да ги користите овие кабел клипови за да ги организирате вашите кабли во еден единствен област.Доаѓа со завртки да се качи на различни површини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.