Гарднер Бендер. ПТП-325 Податоци Staples, Ниско-Напонски Главен, Обезбедува CAT3 / CAT5, RJ-11, RJ-12, RJ-45, Полиетилен - УВ Отпорни, Splinter Слободни, 50 Pk, Сина
Свеж

Гарднер Бендер. ПТП-325 Податоци Staples, Ниско-Напонски Главен, Обезбедува CAT3 / CAT5, RJ-11, RJ-12, RJ-45,

DEN 208.32

Достапно е за нарачката

Лесно да се помине & издржливи.Овие податоци staples безбедна кат 3, кат 5 и други Datacom жици.Заштита на жица изолација.Обезбедува 1/4 инчи.Тоа е 50 Пакет Сина Мачка 3 И 5 на Податоци Staples За Rj-11 Rj-12 Rj-45 Мачка 3 & 5. Обезбедува Мачка 3 Кат 5 И Други Datacom Жици Лесно Nailing.Штити Жица Изолација Ќе Не ' Рѓа Попуштат Или Се Влошува Bagged.Гарднер Бендер обезбедува комплетна линија на цврстите и прицврстување решенија за сите индустрии, вклучувајќи индустриски, станбени објекти, изградба, или производство.Од низок напон жица за да услуга влезот кабли, професионалци се потпираат на Гарднер Бендер за квалитет за прицврстување на производи.Нашите staples се дизајнирани да нудиме брза и лесна инсталација кога обезбедување на повеќето видови на кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.