IDEB-11-50-0-C CBL ВРАТОВРСКА 11 50LB UVB
Свеж

IDEB-11-50-0-C CBL ВРАТОВРСКА 11 50LB UVB

DEN 1646.40

Достапно е за нарачката

Стандардниот Тип; Ултравиолетови Црна Боја; 11 Инчен; 11 Должина Во Инчи; 0. 181 Инчен; Ул Одобрување; 100 Стандарден Пакет; 50 Lb Затегнувачка Цврстина; Идеален[R] Бренд; Дебелина 0. 057 Инч.Стандарден Кабел Вратоврска, Стандарден Тип; Ултравиолетови Црна Боја; 11 Инчен; 11 Должина Во Инчи; 0. 181 Инчен; Ул Одобрување; 100 Стандарден Пакет; 50 Lb Затегнувачка Цврстина; Идеален[R] Бренд; Дебелина 0. 057 Инч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.