AV Кабел & Кабелот за Напојување за Microsoft Xbox
Свеж

AV Кабел & Кабелот за Напојување за Microsoft Xbox

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.За Microsoft Xbox.Висока класа на квалитет и многу издржливи,Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира.Премиум ПВЦ домување, флексибилни и метежот слободни.Пакет Листа : 1 x AV Кабел & Кабелот за Напојување Пакет.AV Кабел & Кабелот за Напојување Пакет за Оригинални Microsoft Xbox.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.