E-извонредни 1PC AV Кабел за 3 РКА Кабел за Nintendo Wii U1.8m/6ft
Свеж

E-извонредни 1PC AV Кабел за 3 РКА Кабел за Nintendo Wii U1.8m/6ft

DEN 183.84

Достапно е за нарачката

Тип : AV Кабел ви овозможува да поврзете за Nintendo Wii или Nintendo Wii U на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со помош на Црвена, Бела и Жолта конекции за слика и звук.Конектор : Аудио-Видео 3 РКА, Стандардни AV Кабел за Nintendo Wii/Nintendo Wii U Систем, Тоа е совршена замена за вашиот скршен или неисправни оние.Висок Квалитет : Направен од висок квалитет На пластика и метал.Нема мешање, нема нарушување.Висока брзина на екстензија ја поддржува 480p, 576p, 720p, 1080i.s.Ултра дебели и флексибилни јакна со боја кодирани конектори за да се поедностави процесот на инсталација.Должина : 1.8 м/6ft.Боја : Црна.Пакет Inlcuded : 1 КОМПЈУТЕР.Функција : Тип : AV Кабел.Компатибилен : за Nintendo Wii.Видео излез : Главни 480p.Материјал : ПВЦ, Бакар.Кабел colur : Сива.Должина : околу .1.8 m/6ft.Пакување се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР.Спецификации : Видео и аудио излез за гледање на ТВ.Dock конектор приклучок директно во играта конзола.Ултра дебели и флексибилни јакна со боја кодирани конектори за да се поедностави процесот на инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.