SH-RuiDu AV Мулти Надвор да Компонента Видео/Аудио Кабел Кабелот за Sony Playstation PS3, PS2
Свеж

SH-RuiDu AV Мулти Надвор да Компонента Видео/Аудио Кабел Кабелот за Sony Playstation PS3, PS2

DEN 1034.40

Достапно е за нарачката

Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.