ArtactYD 6 стапки 1.8 M Видео AV Кабел за да РКА За PlayStation за PS / за PS2 / за PS3
Свеж

ArtactYD 6 стапки 1.8 M Видео AV Кабел за да РКА За PlayStation за PS / за PS2 / за PS3

DEN 1502.40

Достапно е за нарачката

Висок квалитет на општа (не-ОЕМ) Аудио Видео AV Кабел за да РКА, За Play Station PS / PS2 / PS3 го Поврзете вашиот PS1, PS2, PS2 Тенок или PS3 да било ТВ/ Монитор со РКА композитни влезови Конектори : ГЛАСАЧКО место AV да РКА видео,.лево и право на аудио за Да ги користите со PS3 конзола, ве молиме бидете сигурни да го ресетирате Видео Излез опција на конзола, со цел за кабли за работа.Кабел Должина : 1.8 М / 6*.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.