Dongcrystal 15.7 Инчи Сина Авион Модел Кадифен Играчки Полнети Перница
Свеж

Dongcrystal 15.7 Инчи Сина Авион Модел Кадифен Играчки Полнети Перница

DEN 362.40

Достапно е за нарачката

40cm/15.7".Симпатична живописни смешно модел, љубовта на прв поглед.Реални бараат кадифен,да се привлечат дете внимание.Одличен подарок за вашето дете.Кадифен играчки не е само детска играчка, но така душа партнер за нив, исто така тоа е многу уникатна домашна декорација.Супериорен материјал со безбедно производство на процесот нуди супер мека и здрава допир, чувствуваат добро постојаност на боја и lint-слободен feature Perfect големина - 15.7" инчи висок,нашиот Авион е совршена големина за партија,домот и декорација на добротворни фондации,пријатна животинско придружник за луѓе на секоја возраст и пол.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.