Лилјак Plushies Фрли Перница, Препарирани Животни Лилјак Кукла Играчка, Hugging Кадифен Перница Kawaii Декорација Подарок за Деца Роденден на Божиќ ноќ на Вештерките (8inch,Црн?
Свеж

Лилјак Plushies Фрли Перница, Препарирани Животни Лилјак Кукла Играчка, Hugging Кадифен Перница Kawaii Декорација

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Кадифен Лилјак Кукла : Симпатична лилјак полнети кадифен играчки, Везови изработка, исклучителна производство, живописни и убави модели.На еластична ткаенина нема да се деформира кога се протегала.Тоа е поудобно да прегратка.Се надеваме дека ќе може да го изберете вашиот омилен предмети тука и ние ќе ви обезбедиме со услуга и поддршка во текот на процесот.Ноќта на вештерките Дома Декорација : ноќта на Вештерките, Велигден, Божиќ и другите празници може да користите малку ѓаволот кукла како декорација за да додадете празнична атмосфера!Оваа кукла, исто така, може да се користи како hugging перница, меки и удобни, што ќе ви овозможи да се ублажат работа замор и да потрошат еден релаксирачки време среќно.Точка Име : Полнети Лилјак Кадифен Играчки Боја : Црна/Црвена Материјал : Висок квалитет на кадифен ткаенина, исполнет со PP памук Димензии : 20*20*10см(8inches); 30*25*10см(12 инчи) Напомена : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект *ве Молиме овозможи 2-3cm отстапување се должи на рачно мерење Пакување Вклучени : 1 x Лилјак Hugging Перница.Ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас.Краток Кадифен ткаенина, мека на допир, без lint.Добредојдовте на "Sunfedmiss" Продавница.Кадифен лилјак е симпатична лицето и масти тело, со црни и ушите и блеснаа очите, малку тигар заби во устата, супер слатки и смешни подарок.Ве молиме запомнете, ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас, ние"ќе одговори во рок од 12 часа.Големина : 20*20*10см(8"); 30*25*10см(12").Ве молиме Имајте во предвид : Стандард Превозот обично трае 15-20 дена да пристигне, на забрзан логистика трае 7-10 дена.Една прекрасна 3 D мали очите и устата.Совршен Одмор Подарок : Обезбеди висок квалитет на кадифен подароци за децата, фанови, собирачи, години, роденден или празник подароци.

Основни својства

  :
Easy to clean, hand washable and machine washable, and dry naturally, do not bleach, under normal circumstances, Lightly pat,the dust will disappear. :
Short Plush fabric, soft to the touch, no lint. :
A lovely 3D small eyes and a mouth. The electronic embroidery process is more fine and strong. :
The elastic fabric will not deform when stretched. It is more comfortable to hug. :
Item Name:
Stuffed Bat Plush Toy
Color:
Black/Red
Material:
High-quality plush fabric, filled with PP cotton
Size:
20*20*10cm(8inches); 30*25*10cm(12 inches)
Notice:
*Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect :
*Please allow 2-3cm deviation due to manual measurement :
Packing Included:
1 x Bat Hugging Pillow :

Тие исто така купуваат со овој производ.