Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Бања Мит Сапун Носителот Торбичка Scrubber. НЕ готов објект, ова е модел и/или инструкциите за да го направи објектот само.
Свеж

Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Бања Мит Сапун Носителот Торбичка Scrubber. НЕ готов објект, ова е

DEN 1365.60

Достапно е за нарачката

Висок квалитет на гроздобер или антички out-of-печатење на моделот.Доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник.Бесплатни моделот се вклучени во секоја цел.МОДЕЛОТ да се направи : Бања Мит и Решетката Сапун Носителот / Scrubber со бесење кабелот.Убава и практична.Голема подароци и свадба партија услуги.Мит е работено во пуканки бода за триење.Направи со капчиња памук и Челик Кука Број 7. Мерач : 4 pc sts се направи 1 инчен; 2 rnds се направи 1 инч.Секој Гроздобер Дома Уметност моделот доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник подготвен да биде ставен во врзивно средство.Дополнителен слободен Гроздобер Дома Уметност шема (нашиот избор) се вклучени со секоја цел.Овој модел е чистат и обновено издание од ексклузивна колекција на Гроздобер Дома Уметност и заштитени авторски права.Повторно, ова НЕ е готов објект, но моделот да се направи некој објект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.