Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Бебе Кукла Облечи Шапка Чевли 16-22 инч. НЕ готов објект. Ова е модел и/или инструкциите за да го направи објектот само.
Свеж

Гроздобер Капчиња МОДЕЛОТ да се направи - Бебе Кукла Облечи Шапка Чевли 16-22 инч. НЕ готов објект. Ова е модел

DEN 184.56

Достапно е за нарачката

Висок квалитет на гроздобер или антички out-of-печатење на моделот.Доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник.Бесплатни моделот се вклучени во секоја цел.Гроздобер Бебе Кукла Ззп / Капа, Да Се Облекува & Чевли Капчиња Шема.Инструкции за 22-инчен кукла и исто така за 16-инчен кукла.Секој Гроздобер Дома Уметност моделот доаѓа во киселина-слободен архивирање на квалитетот на состојба заштитник подготвен да биде ставен во врзивно средство.Дополнителен слободен Гроздобер Дома Уметност шема (нашиот избор) се вклучени со секоја цел.Овој модел е чистат и обновено издание од ексклузивна колекција на Гроздобер Дома Уметност и заштитени авторски права.Повторно, ова НЕ е готов објект, но моделот да се направи некој објект.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.