Сет од 6 Бања Туш Поставите Сува Тело Четка со Назад Scrubber &Exfoliating Ракавици & Коса Шампон Четка & Лицето Чистење со Четка & Бања Топката Нежно Exfoliating и Масажа Трајни Пого
Свеж

Сет од 6 Бања Туш Поставите Сува Тело Четка со Назад Scrubber &Exfoliating Ракавици & Коса Шампон Четка & Лицето

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

【Туш Scrubber Поставите】Пакет, вклучувајќи : 1* тело четка +1*Facia чистење со четка + Скалпот Massager Шампон Четка + Тело бања Loofah сет (Exfoliating Назад Scrubber + Туш Ракавици + Бања Туш Loofah топка).Телото Четка со долго криви се справи со голема четка глава,која лесно чистење на сите делови на телото.Косата на Скалпот Massager Шампон Четка е поефикасен масажа на скалпот од користење на рака,четка заштитете го вашиот manicured долго и ноктите добро.Силикон Чистење на Лицето Четка е мека и удобна,рачката е дизајнирана за контрола и користење со леснотија.Exfoliating Назад Scrubber,Ракавици и Loofah Сунѓерот Сет,целосна покриеност се грижи вашето тело туш дава повеќе бања опции,тоа е пренослив,одговараат е лесно да се носат.Изработени од Еко-пријателски храна одделение силиконски материјал кој е безбедно,мека,повеќе повеќе-трајни,полесно да се чисти.Виси дупка дизајн го прават тоа лесно да се откажам сува,хигиена и издржливи.Ние препорачуваме замена на четки на секои 3-6 месеци за да се постигне максимална хигиена барања.Во исто време,со цел подобро да се заштити бебето кожата,ние не препорачуваме на бебето да ја користите.Силиконски лицето scrubber, скала шампон scrubbers и телото буш за туш,лесен за употреба,само се впие во топла вода за 1-2 минути, а потоа се земе соодветен износ на туш гел за да ги избрише сите делови на телото.Пена ќе биде побогат кога земање на бања.Совршен за лесно пенливата и пенливата задржување.Уживајте во меур бања дома,направете ја вашата капење време да биде најмногу релаксирачки време од денот.Бања тело четка,силикони косата, скалпот,силикони лицето scrubber loofah одговараат,може да нежно exfoliateing,чисти телото да се отстрани сува или мртов на кожата,помага во третманот на кожата услови,прават кожата мазна,да се подобри вашата кожа е природно здравје.Тоа е најдобриот подарок што ќе му го дадете на вашето семејство и пријатели.Уживајте во релаксирачка масажа во секое време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.