Оригиналниот HAPPYPO Задник Туш Замена тушеви | Одговара на Сите Преносни Мијалник Модели | Лесно-Мијалник 2.0 Заменува Влажни Брише Тоалет и Туш | Преносни Мијалник за П
Свеж

Оригиналниот HAPPYPO Задник Туш Замена тушеви | Одговара на Сите Преносни Мијалник Модели | Лесно-Мијалник 2.0

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

НА HAPPYPO СРЕЌА МИЈАЛНИК ШИШЕ ЗАМЕНА тушеви - Нашите Рачни Патување Мијалник е слободна од BPA и Plasticizers.Гарантира 100% нежна и хигиенски средства за Чистење со Вода.Нашите Преносни Мијалник Sprayer работи без Батерии и Врски!.НЕМА ПОВЕЌЕ ВЛАЖНИ БРИШЕ И ТУШ ТОАЛЕТИ - Нашите Мијалник Преносни е хемиско-слободна Алтернатива на Влажни Тоалетна Хартија.Намалување на Тоалетна Хартија Отпад од најмалку 50% со Happy Po Преносни Мијалник Спреј Шише!.ВОДАТА за ЧИСТЕЊЕ ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ДОКТОРИ - Во Случај на Чувствителни на Кожата, Висока Хигиена на Побарувачката или Болести.Happy Po дури и развива Преносни Мијалник за во Тоалет особено за Децата со уште повеќе чувствителна Кожа!.ТУШ ЗА CHILDBED - Употреба во Текот на Бременоста и како Peri Шише Постпартална, за Раѓањето Повреди и Puerperium.Дури и за време на вашиот Период - На Perineal Шише е идеален за надополнување на Менструалниот Првенство.СОВРШЕН ДОМА И НА пат - На Happy Po Патување Мијалник ќе биде Вашата Игра Промени.На Happy Po Лични Мијалник Sprayer е на располагање во многу различни Бои и Големини!Проверете го и донесете вашата Лична Хигиена за да на следното Ниво!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.