ABG Додатоци Девојки Памук Безбол Капи со 3D Животинско Critters (Дете)
Свеж

ABG Додатоци Девојки Памук Безбол Капи со 3D Животинско Critters (Дете)

DEN 312.00

Достапно е за нарачката

Кука и Јамка затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рака мие со ладна како бои.ЗАБАВА И ПРАКТИЧНА настава : Таа ќе биде подготвена за сите нејзините дневни активности со оваа забава, уникатно дизајниран бејзбол капа.ДОСТАПНИ ВО ИЗБОРОТ НА : Бело-Црно Панда, Црвено-Црна Бубамара, Виолетова-Розова Був или 3 парче различни дизајн на собата.CRITTER ДИЗАЈН : Деца девојки бејзбол капа со забава и шарени животни critter слики од ABG Додатоци Critter Колекција.Издржливи памук twill материјал и внатре sweatband обезбеди дише удобноста, додека криви гребенот помага да се задржи на сонцето надвор од нејзините очи.ГОЛЕМИНА : Прилагодлив се вклопуваат со лесен-за-користење Велкро затворање наменета за деца девојки на ВОЗРАСТ 2-4.Со избор на симпатична животно critters во уникатни, различни стилови, таа е сигурно да се најде негува капа меѓу ABG Додатоци Critter Колекција.Карактеристики криви гребенот со шарени животни critter снимки на темето и гребенот, димензионални памук twill уши, везени детали, внатре sweatband и прилагодливи Велкро затворање за лесно корекција.Таа ќе биде ѕвезда на игралиште во оваа забавна и радосна бејзбол капа кој шарени животни critter снимки.ГОЛЕМИНА : Прилагодлив се вклопуваат со лесен-за-користење Велкро затворање наменета за деца девојки на возраст 2-4.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Стилски и удобно, ова животно critter додаток е голем подарок дека девојките ќе љубов за сончеви денови.Карактеристики криви гребенот со шарени животни critter снимки на темето и гребенот, димензионални памук twill уши, везени детали, внатре sweatband и прилагодливи Велкро затворање за лесно корекција.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Удобно 5-panel бејзбол капа се направени од издржлив памук twill. 100% Памук. Приближната Круна Димензии : 7" (L) x 7" (W) x 6" (H) - 51 СМ обем.Лежеше рамен да се исуши.Печати на враќање превозот етикета.ЗАБАВА И ПРАКТИЧНА настава : Таа ќе биде подготвена за сите нејзините дневни активности со оваа забава, уникатно дизајниран бејзбол капа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.