Deckorators 72302 платформа, 4 x 4, Бакар Пост Капа со обработена База
Свеж

Deckorators 72302 платформа, 4 x 4, Бакар Пост Капа со обработена База

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Викторија Плато бакар 4x4 пост капи.Третирани Дрво База.Пластични бакар врвот.Се вклопува 4 X4 номинална пост мерење 3.5"X3.5".Штити дрво мислења од елементи.Боја : Бакар Пост Капа со обработена База.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.