Snailfly Crossbars Одговара за Hyundai Palisade 2019-2022 Црна Lockable Крстот Барови Покривот Рек Багаж Helper
Свеж

Snailfly Crossbars Одговара за Hyundai Palisade 2019-2022 Црна Lockable Крстот Барови Покривот Рек Багаж Helper

DEN 787.20

Достапно е за нарачката

Прилагодливи Crossbars Одговара за 2019 2020 2021 2022 Hyundai Palisade.Пар Продаваа ,Сите потребни алатки се вклучени, лесна инсталација, како слики покажа.Директно да го прикачите на фабриката покривот рек страна шини.Лесно да се соберат и да ги отстраните.Зголемете ја вашата возило капацитет за складирање од страна на трансформирање на вашиот покрив во вториот простор. 150lbs Капацитет Crossbars со заклучување за силата и безбедност, секогаш да бидат подготвени за патување секогаш кога ќе се добие подготвени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.