Yeeoy Алуминиум Покривот Рек Замена за 2012 2013 2014 2015 година Хонда CRV Алуминиум Врвот Багаж Крстот Барови Сет
Свеж

Yeeoy Алуминиум Покривот Рек Замена за 2012 2013 2014 2015 година Хонда CRV Алуминиум Врвот Багаж Крстот

DEN 1056.00

Достапно е за нарачката

Покривот рек крстот барови багаж заклучување покривот железнички crossbars замена за 2012-2016 Хонда CRV.Елоксирани површината за долготрајни,висока јачина Покривот рек крстот бар со анти-кражба систем за заклучување.Совршено Решение за да се одржи багаж/карго/аикидо на покривот кога сте во движење.Специјалниот дизајн со анти-лизга гумени рака на врвот,додадете спорт стил и изглед на вашето возило.Ве молиме проверете ја компатибилноста пред цел,и ќе се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.